!!!!!ZMENA!!!!!! Veľkonočný zraz 6-7.4.2012 LEVOČSKÁ DOLINA

Veľkonočný zraz 6-7.4.2012 LEVOČSKÁ DOLINA
Opelclub Slovensko srdečne pozýva všetkých bleskom trafených na Veľkonočný zraz, ktorý sa tento raz NEBUDE konať na tradičnom mieste!Miesto konania:Levočská dolina- Kováčova vila
Je to asi 1,5km od Levoče v tiahlej ľavotočivej zákrute, smer Levočská dolina.Termín: 6-7. apríla 2012

Program: Oficiálny plán vymyslený nie je. V okolí sa naskytuje viacero možností, stačí len zapojiť fantáziu a na niečom sa už dohodneme.
Predpokladaný príchod vedúcich a prvých účastníkov v piatok ráno okolo 10, najlepšie by bolo dôjsť dopoludnia. Spravíme si prehliadku áut, prípadne niečo porobíme, porozprávame a zrejme spravíme nejaký ten výjazd. V priebehu zrazu sa plánuje jazda zručností.
Niektorí účastníci plánujú príchod až v sobotu.

Ubytovanie:Ubytovanie je z piatka na sobotu. Ubytovanie je v chate Horský dom(odkaz TU ). Ubytovanie si hradí každý účastník sám.
Cena je 10eur/noc,osoba.
Ubytovanie vybavuje uživateľ Dulo(v prípade záujmu ho kontaktuje súkromnou správou)

Ďalšie info: Každý si zaobstará jedlo a pitie podľa seba, je tam možnosť aj grilovať, prípadne variť guláš. Je tam možnosť tiež sa ísť najesť do reštaurácie a dať si nejaké to pitie v bare hneď vedľa.
Viac informácii a ostatných dohadov nájdete na fóre v sekcii AKCIE, STRETÁVKY, ZRAZY... a vo vlákne "Veľkonočný zraz Levočská Dolina 6.-7. apríla 2012"

Veríme, že sa stretneme vo veľkom počte v krásnom prostredí a strávime krásny víkend v znamení "blesku". Tešíme sa na stretnutie s Vami.